Lift like
a champion.

Ciężka praca, z efektów której będziesz dumny.

Wytrwałość, konsekwencja, upór i determinacja – to cechy mistrzów. Wiele musisz poświęcić, aby się nim stać. Tak jak Dmitry Klokov – Mistrz Świata, Europy, Medalista Olimpijski. Wspólnie stworzyliśmy limitowaną serię produktów CrossTrec Dmitry Klokov LIMITED EDITION. To suplementy godne mistrzów, osób które dają z siebie wszystko bez względu na okoliczności.

Zastosowaliśmy w nich najlepsze surowce, które będą wspierać Cię w Twojej drodze na szczyt. Przed, w trakcie i po treningu. To produkty dla osób, które w każdej wolnej chwili myślą o poprawieniu swoich wyników, a w dzień wolny od treningu… myślą o treningu. Jeśli, tak jak Dmitry, wkładasz w sport całe serce, to ta linia jest przeznaczona dla Ciebie.

CZYTAJ WIĘCEJ

DLA KOGO

  • trenujący na każdym poziomie zaawansowania
  • osoby, które chcą poprawić kondycję i wydolność
  • dla chcących schudnąć i wymodelować sylwetkę
  • dla ćwiczących, którzy chcą poprawić wyniki sportowe

Dmitry Klokov

Mistrz Świata, Europy, Medalista Olimpijski

Urodzony i wychowany w Moskwie w Rosji. Dmitry zdobył srebrny medal w dwuboju olimpijskim na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie w 2008 z wynikiem 423 kg. Jest również medalistą Mistrzostw Świata i Europy. Przewodniczy Rosyjskiemu Związkowi Sportów Siłowych. Obecnie Dmitry prowadzi seminaria i treningi z podnoszenia ciężarów – latając po całym świecie uczy sportowców jak podnosić ciężary jak mistrz.

WIĘCEJ >>
GDZIE KUPIĆ