Lift like
a champion.

Ciężka praca, z efektów której będziesz dumny.

Wytrwałość, konsekwencja, upór i determinacja – to cechy mistrzów. Wiele musisz poświęcić, aby się nim stać. Tak jak Dmitry Klokov – Mistrz Świata, Europy, Medalista Olimpijski. Wspólnie stworzyliśmy limitowaną serię produktów CrossTrec Dmitry Klokov LIMITED EDITION. To suplementy godne mistrzów, osób które dają z siebie wszystko bez względu na okoliczności.

Zastosowaliśmy w nich najlepsze surowce, które będą wspierać Cię w Twojej drodze na szczyt. Przed, w trakcie i po treningu. To produkty dla osób, które w każdej wolnej chwili myślą o poprawieniu swoich wyników, a w dzień wolny od treningu… myślą o treningu. Jeśli, tak jak Dmitry, wkładasz w sport całe serce, to ta linia jest przeznaczona dla Ciebie.

CZYTAJ WIĘCEJ

DLA KOGO

  • trenujący na każdym poziomie zaawansowania
  • osoby, które chcą poprawić kondycję i wydolność
  • dla chcących schudnąć i wymodelować sylwetkę
  • dla ćwiczących, którzy chcą poprawić wyniki sportowe

Dmitry Klokov

Russian Olympic weightlifter

Born and raised in Moscow, Russia. Dmitry won the silver medal at the 2008 Summer Olympics in Beijing, with a total of 423 kg. He’s also medalist of World and European Championships. President of Russian Strength Sports Association. Nowadays Dmitry conducts seminars and trainings around the world teaching all athletes how to lift like a champion.

READ MORE >>
GDZIE KUPIĆ